Szkolna wymiennikownia – inspiracje

Dzisiaj nowa inspiracja, z którą dopiero startujemy w naszej szkole – mianowicie wymiennikownia linków i pomocy dydaktycznych. Podobne (te z linkami) są popularne w facebookowych grupach, np. padlet lub thinkling zawierają linki do blogów i aplikacji, nasza oprócz wspomnianych linków zawiera informacje, kto i jakimi pomocami dydaktycznymi może się podzielić. 

W naszej szkolnej chmurze stworzyliśmy plik, do którego każdy może dodać to, czym chce się z innymi podzielić, a ktoś inny po prostu  zainspirować i skorzystać. Wszystko zaczęło się od moich pudełek pełnych zagadek, które mogą dostać drugie życie u innego nauczyciela. Pudełka obiecuję opisać już w kolejnym poście, tylko potrzebuję na nie nieco więcej czasu. 

Może i Wy skorzystacie z pomysłu, dzieląc się pomysłami i materiałami ze swoimi koleżankami i kolegami?

 

Zobacz mój inspirownik!

Podziel się refleksjami!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.