Wakacyjne apki nie tylko dla belfrów

Czas wakacji – czas odpoczynku! Warto zwolnić, przełączyć się na bardziej leniwy tryb życia, by zadbać o swoje dobre samopoczucie. Tak naprawdę o swój błogostan należy dbać nie tylko wakacyjną porą, bo łatwo się wypalić. I piszę to ja, pracoholiczka, zafiksowana na punkcie rozwoju osobistego i  pracy. Takim ważnym momentem dla mnie było spotkanie  Barta Weetjensa (Ashoka Fellow), człowieka, który odniósł ogromny sukces w życiu zawodowym (kliknij – obejrzyj film), ucząc szczury wywąchiwać miny lądowe, a który dzisiaj działa na rzecz promocji “well-being” – kliknij.

I tym “Bartowym” hasłem, że “well-being inspires well-doing” dzielę się dzisiaj. Zapomnijmy na chwilę o szkoleniach i planowaniu nowego roku, a skupmy się na projekcie “mój odpoczynek” lub jak kto woli “moje wakacje”. A tym, którzy lubią podróżować, z pewnością przydadzą się apki, które zebrałam w swojej prezentacji. Nie jest ich zbyt wiele, ale rzecz w inpiracji do poszukiwań, a nie w ilości. 

 

KLIKNIJ – POZNAJ APKI 

 

5 thoughts on “Wakacyjne apki nie tylko dla belfrów

  1. Widzę, że nie tylko ja mam projekt “odpocząć” 😂 i robię to, lecz nawet parę dni bez .edu i laptopa to tortury 🤣

  2. Ja na razie jeszcze pracuję, choć w wakacyjnym, leniwym trybie. Za tydzień wyjeżdżam w głuszę bez laptopa, a że plany wypoczynkowe mam intensywne, na internet powinno zabraknąć czasu:) pozdrawiam serdecznie.

Podziel się refleksjami!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.