Interaktywne CV – skorzystaj z aplikacji Sway

Po ponad półrocznej przygodzie z chmurą Microsoft nie mogę sobie wyobrazić mojej pracy bez niej. Ułatwia życie, nie tylko dzięki możliwości gromadzenia dokumentów, usprawnieniu komunikacji i współpracy z innymi, ale daje nowy wymiar działaniom edukacyjnym (zakochałam się w Skype in the classroom – o czym więcej w kolejnym wpisie), a także pozwala w ciekawszy sposób prezentować treści – np. dzięki aplikacji SWAY.

Potrzebowałam przygotować swoje CV, aby zamieścić je w przestrzeni http://www.education.microsoft.com (o której wkrótce też więcej napiszę). System oczywiście sam podpowiedział,  że na moim profilu mile widziana byłaby prezentacja w Sway’u. Korzystam z tej aplikacji dość często, przygotowując się do lekcji lub wystąpień na konferencjach i szkoleniach, tym razem postanowiłam jednak przejrzeć szablony do wykorzystania i odkryłam właśnie ten, który pozwala na zrobienie ciekawego CV, ciekawego – bo interaktywnego – możemy dodać do niego nie tylko zdjęcia czy linki, ale także nagrania. 

Tworzenie w Sway’u jest proste. Można skorzystać z samouczka lub pójść w moje ślady i metodą prób i błędów, którą ja osobiście preferuję, zacząć tworzyć swoje prezentacje. 

To moje dzisiejsze kroki na drodze do stworzenia CV.

Sway1
Sway – CV – moja chmura z zasobami stworzonymi w aplikacji
sway2
Sway CV – rozpocznij od przeglądu szablonów – eduzmieniacz
sway3
Sway CV – do dzieła – pisz – wstawiaj zdjęcia, linki, filmy

Zobacz moje CV!

https://sway.com/s/DE2vHdQpFlWUHgXI/embed

Podziel się refleksjami!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.